Pievienojies mūsu komandai!
Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Informācijas tehnoloģiju centra (ITC) informācijas tehnoloģiju administratoru/-i (uz nenoteiktu laiku).
Darba vieta: Rūjienas un Naukšēnu apvienību teritorijās.
Ja Tev ir vēlme:
• nodrošināt ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām (turpmāk – IKT) saistīto problēmu pieteikumu pārvaldību un operatīvu risināšanu;
• nodrošināt datortehnikas lietotāju atbalstu un ar to saistīto problēmsituāciju risināšanu;
• uzstādīt, konfigurēt, diagnosticēt un modernizēt Pašvaldības iestāžu datortehniku, datortīklus un programmatūru, novērst kļūmes to darbībā;
• kontrolēt ārējo pakalpojumu sniedzēju darbu izpildi Pašvaldības iestādēs infrastruktūras uzturēšanā;
• sagatavot priekšlikumus par IKT nomaiņu un efektīvāku izmantošanu;

un ja Tev ir:
• vismaz vidējā profesionālā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā;
• darba pieredze (ar informācijas tehnoloģijām saistītā jomā);
• izpratne par datortehnikas un biroja tehnikas uzbūvi un problēmu risināšanas secību;
• izpratne par datortīkla uzbūvi, tīkla iekārtu darbības principiem;
• valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
• kompetences: ļoti labas organizatoriskās un saskarsmes spējas, argumentācijas prasme; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus; analītiskās spējas; augsta atbildības sajūta; precizitāte; spēja strādāt individuāli un komandā; pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus;

mēs piedāvājam:
• dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā;
• pamatalgu pārbaudes laikā 1258,- EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1310,- EUR pirms nodokļu nomaksas;
• iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu;
• darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam;
• profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā.

CV, motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”) un izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Informācijas tehnoloģiju centra Informācijas tehnoloģiju administratora/-es amatam” līdz 2026.gada 4.septembrim.
Tālrunis papildu informācijai: 22423530.
Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.

Profesija: INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU ADMINISTRATORS
Algas izmaksas veids: Laika darba alga
Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras nov.
Darba laika veids: Normālais darba laiks
Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Slodze: Viena vesela slodze
Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas
Pieteikto vietu skaits: 1
Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Aktuāla līdz: 2026-09-04
Kontaktpersona: personals@valmierasnovads.lv 22423530

 

Vieta:

Uzņēmuma nosaukums: Valmieras novada pašvaldība

Alga bruto no: 1258 €

Alga bruto līdz: 1310 €

Nodarbinātības valsts aģentūras vakance

Pievienošanas datums: 26. augusts

E-pasts: personals@valmierasnovads.lv

Tālrunis:

Unikālo apmeklētāju skaits: 10

Saite uz sludinājumu:

default_2.png
Parādīt karti
default_2.png

Jūs atrodieties šeit: Darbs » Vakances

Foto Vieta Virsraksts
0 SIA "MAZAIS ANSIS" aicina savai komandai
0 SIA "VALMIERMUIŽAS ALUS"
0 SIA SP Labāka Rītdiena (reģ. nr. 44103111851) SARC
0 Akciju sabiedrība "VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA", reģ.
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības
0 SIA SP Labāka Rītdiena (reģ. nr. 44103111851) SARC
0 SIA " Senioru māja" aicina savai komandai
0 SIA "Senioru māja" aicina pievienoties mūsu
0 Akciju sabiedrība "G4S Latvia",  reģ. Nr.
0 "Valmieras piens", AS piedāvā darbu piena produktu
0 SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina savā komandā kolēģi uz
0 Valmieras tehnikums aicina darbā Metodiskā centra vadītāju
0 Piesakies darbam veikalā Depo - Matīšu šosejā 6,
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība
0 Ja esi enerģisks un esi gatavs jauniem izaicinājumiem, kā
0 SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi uz
0 Latvijas Nacionālais arhīvs (Reģ.Nr.90009476367) aicina
0 AS “RĪGAS PIENA KOMBINĀTS” aicina pievienoties savai
0 Ja esi enerģisks un esi gatavs jauniem izaicinājumiem, kā
0 Ja esi enerģisks un esi gatavs jauniem izaicinājumiem, kā
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOMODO" Reģ. nr.:
0 SIA Liepkalni, Reģ. Nr. 44101001966, aicina pievienoties
0 VAS ''Latvijas Pasts'' Valmieras reģionālais loģistikas
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība
0 Pievienojies mūsu komandai! Jura Neikena Dikļu pamatskola
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk –
0 Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 22.kaujas nodrošinājuma
0 Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk
0 Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk
0 Pievienojies mūsu komandai! Rubenes pamatskola (turpmāk –
0 SIA "Valmieras ūdens" APKURES /KRĀŠŅU
0 Veikals "Rīts" Stacijas ielā 2, Valmierā  aicina darbā
0 AICINĀM DARBĀ AUTOELEKTRIĶI! DARBA
0 SIA" Austris AG"  pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmums
0 TOP 10 labākais darba devējs Vidzemē - Vidzemes
0 Būvuzņēmums SIA "NMTK" Reģ. nr. 40203652322 aicina darbā
0 Būvuzņēmums SIA "BAUMARO" Reģ. nr. 40203612048 aicina
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmiermuižas pirmsskolas
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība
0 Inkasenta (-es) darbs Valmierā ar likmi 6.35-7.60 Eur
0   Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 22.kaujas nodrošinājuma
0 RAIT Custom Research Baltic SIA, (reģistrācijas
0 RAIT Custom Research Baltic SIA, (reģistrācijas
0 Darba vieta Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba
0 SIA „Firma Madara’89”, Reģ.Nr.40003115846 - viens no
0 Aicina darbā AUTOMEHĀNIĶI Darba pienākumi: Tehniskās
0 "MAXIMA Latvija" SIA, reģ. Nr.: 40003520643 KLIENTU
0 Projektēšanas birojs meklē ESS projektētāju / Elektronisko
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmiermuižas pirmsskolas
0 NODROŠINĀJUMA VALSTS AĢENTŪRA aicina pievienoties komandai
0 TOP 10 labākais darba devējs Vidzemē - Vidzemes
0 Valmieras Valsts ģimnāzija (turpmāk – Iestāde) aicina darbā
0 Jura Neikena Dikļu pamatskola (turpmāk – Skola) aicina
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Pārgaujas
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas
0 SIA "L.P.JANA" meklē  malkas skaldīšanas
0 SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem
0 LAU Infra Grupa AS  reģ. nr. 40003356530 aicina
0 Ēdināšanas uzņēmums SIA "FRISTAR" meklē bufetnieku/-ci
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daiļrade Koks"
0 SIA "MPJ", reģ. Nr.: 40203625930 Uzņēmums "MPJ"  meklē
0 Aicinām pievienoties “Rūjienas saldējums” komandai
0 "MAXIMA Latvija" SIA, reģ. Nr.: 40003520643 KLIENTU
0 SIA "VALMIERMUIŽAS ALUS"
0 Pievienojies mūsu komandai! Rencēnu pamatskola (turpmāk –
0 Pievienojies mūsu komandai! Rencēnu pamatskola (turpmāk –
0 Viesnīcas "Wolmar" restorāns aicina darbā pusdienu un
0 SIA "L.P.JANA" meklē malkas fasētāju. Darbs Kocēnos maiņās.
0 Kocēnu pirmsskolas izglītības iestāde “Auseklītis”, ar
0 Naukšēnu pamatskola (turpmāk – Skola) aicina darbā
0 Piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā TOP Galvenie darba
0 Aicinām pievienoties SIA "GLAZŪRA" reģ.Nr.44103145909 darba
0 Aicinām pievienoties SIA "GLAZŪRA" reģ.Nr.44103145909 darba
0 SIA “LEGRO LATVIA” (reģistrācijas nr.
0 Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde (Reģ.Nr. Reģ.Nr.
0 SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E Pievienojies AS VALMIERAS
0 DIEGU PĀRSTRĀDES OPERATORS / -E Pievienojies AS
0 AUŠANAS OPERATORS / -E Pievienojies AS VALMIERAS STIKLA
0 Mira Motion Latvia, SIA (reģ.nr. 40203465791) ir
0 Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina
0 Valmieras sākumskola aicina darbā matemātikas skolotāju
0 Šobrīd ir visaktīvākā darba sezona un saņemam gan Latvijas,
0 TOP 10 labākais darba devējs Vidzemē - Vidzemes
0 TOP 10 labākais darba devējs Vidzemē - Vidzemes
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmiermuižas pirmsskolas
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmiermuižas pirmsskolas
0 Pievienojies tirdzniecības nams "Kurši" Valmieras komandai
0 Viesnīcas "Wolmar" restorāns pastāvīgā darbā aicina
0 Senioru nams "Zilaiskalns" aicina darbā  APRŪPĒTĀJU Alga