Konfidencialitātes politika

Pēdējoreiz atjaunināts: 2022. gada 22. janvārī

šajā konfidencialitātes politikā ir aprakstīta mūsu politika un procedūras attiecībā uz jūsu informācijas apkopošanu, izmantošanu un izpaušanu, kad izmantojat pakalpojumu, un ir sniegta informācija par jūsu tiesībām uz konfidencialitāti un to, kā likums jūs aizsargā.

Mēs izmantojam jūsu personas datus, lai nodrošinātu un uzlabotu Pakalpojumu. Izmantojot pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas apkopošanai un izmantošanai saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku. šī konfidencialitātes politika ir izveidota, izmantojot konfidencialitātes politikas veidni.

Interpretācija un definīcijas

Mutiskā tulkošana

Vārdiem, kuru sākumburts ir rakstīts ar lielo burtu, ir šāda nozīme. Turpmāk minētajām definīcijām ir tāda pati nozīme neatkarīgi no tā, vai tās norādītas vienskaitlī vai daudzskaitlī.

Definīcijas

šajā konfidencialitātes politikā:

Konts ir unikāls konts, kas izveidots, lai piekļūtu mūsu Pakalpojumam vai pakalpojuma daļām.

Saistītais uzņēmums ir uzņēmums, kas kontrolē, ko kontrolē vai kas ir kopējā kontrolē ar kādu partiju, kur “kontrole” ir 50% vai vairāk akciju, pašu kapitāla vai citu vērtspapīru īpašumtiesības, kuriem ir tiesības balsot par direktoru vai citas vadošās iestādes ievēlēšanu.

Lietojumprogramma” ir programmas “Uzņēmums” nodrošinātā programmatūra, kas lejupielādēta jebkurā elektroniskajā ierīcē ar nosaukumu Valmieras Ziņu sludinājumi v 2

Uzņēmums (šajā līgumā minēts kā “Uzņēmums”, “Mēs”, “Mēs” vai “Mēs”) attiecas uz Valmieras Ziņas, Rīgas iela 19, Valmiera, LV-4201.

Valsts atsaucas: Latvija

Ierīce ir jebkura ierīce, kas var piekļūt pakalpojumam, piemēram, dators, mobilais tālrunis vai digitālā planšete.

Personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu personu.

Pakalpojums attiecas uz programmu.

Pakalpojuma sniedzējs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kas apstrādā datus uzņēmuma vārdā. Tas attiecas uz trešo personu uzņēmumiem vai personām, ko uzņēmums nodarbina, lai atvieglotu Pakalpojumu, sniegtu Pakalpojumu Uzņēmuma vārdā, veiktu ar Pakalpojumu saistītus pakalpojumus vai palīdzētu Uzņēmumam analizēt, kā Pakalpojums tiek izmantots.

Trešās puses sociālo mediju pakalpojums attiecas uz jebkuru vietni vai sociālo tīklu tīmekļa vietni, kurā lietotājs var pieteikties vai izveidot kontu, lai izmantotu Pakalpojumu.

Lietojuma dati attiecas uz datiem, kas apkopoti automātiski vai nu pakalpojuma izmantošanas rezultātā, vai arī no pašas Pakalpojuma infrastruktūras (piemēram, lapas apmeklējuma ilgums).

Jūs domājat personu, kas piekļūst Pakalpojumam vai izmanto to, vai uzņēmumu, vai citu juridisku personu, kuras vārdā šī persona piekļūst Pakalpojumam vai to izmanto.

Personisko datu apkopošana un izmantošana

Savākto datu tipi

Personas dati

Izmantojot mūsu pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personu identificējošu informāciju, ko var izmantot, lai sazinātos ar jums vai identificētu jūs. Personu identificējoša informācija var ietvert, bet ne tikai:

 • Lietojuma dati

Lietojuma dati

Lietojuma dati tiek apkopoti automātiski, izmantojot pakalpojumu.

Lietojuma dati var ietvert informāciju, piemēram, Jūsu ierīces interneta protokola adresi (piemēram, IP adresi), pārlūkprogrammas tipu, pārlūkprogrammas versiju, jūsu apmeklētās pakalpojuma lapas, jūsu apmeklējuma laiku un datumu, šajās lapās pavadīto laiku, unikālos ierīces identifikatorus un citus diagnostikas datus.

Kad piekļūstat pakalpojumam ar mobilo ierīci vai caur to, mēs varam apkopot noteiktu informāciju automātiski, ieskaitot, bet ne tikai, jūsu izmantotās mobilās ierīces veidu, Jūsu mobilās ierīces unikālo ID, Jūsu mobilās ierīces IP adresi, Jūsu mobilo operētājsistēmu, jūsu izmantotās mobilās interneta pārlūkprogrammas veidu, unikālo ierīces identifikatoru un citus diagnostikas datus.

Mēs varam arī apkopot informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta ikreiz, kad jūs apmeklējat mūsu pakalpojumu vai piekļūstat pakalpojumam ar mobilo ierīci vai ar tās starpniecību.

Informācija no trešo pušu sociālo mediju pakalpojumiem

Uzņēmums ļauj jums izveidot kontu un pieteikties, lai izmantotu Pakalpojumu, izmantojot šādus trešo pušu sociālo mediju pakalpojumus:

 • Google
 • Facebook
 • Twitter

Ja nolemjat reģistrēties caur vai citādi piešķirt mums piekļuvi trešās puses sociālo mediju pakalpojumam, mēs varam apkopot personas datus, kas jau ir saistīti ar jūsu trešās puses sociālo mediju pakalpojuma kontu, piemēram, jūsu vārds, e-pasta adrese, jūsu darbības vai jūsu kontaktpersonu saraksts, kas saistīts ar šo kontu.

Varat arī koplietot papildinformāciju ar uzņēmumu, izmantojot jūsu trešās puses sociālo mediju pakalpojuma kontu. Ja izvēlaties sniegt šādu informāciju un personas datus reģistrācijas laikā vai citā veidā, jūs piešķirat uzņēmumam atļauju to lietot, kopīgot un glabāt tādā veidā, kas atbilst šai konfidencialitātes politikai.

Jūsu personas datu izmantošana

Uzņēmums var izmantot personas datus šādiem mērķiem:

Nodrošināt un uzturēt mūsu Pakalpojumu, tostarp pārraudzīt mūsu Pakalpojuma izmantošanu.

Lai pārvaldītu savu kontu, pārvaldiet savu reģistrāciju kā pakalpojuma lietotāju. Jūsu nodrošinātie personiskie dati var nodrošināt piekļuvi dažādām Pakalpojuma funkcijām, kas ir pieejamas jums kā reģistrētam lietotājam.

Līguma izpildei: iegādāto produktu, preču vai pakalpojumu pirkuma līguma izstrāde, ievērošana un noslēgšana vai jebkurš cits līgums ar mums, izmantojot Pakalpojumu.

Lai sazinātos ar jums: sazināties ar jums pa e-pastu, pa tālruni, SMS vai izmantojot citus ekvivalentus elektronisko sakaru veidus, piemēram, mobilās lietojumprogrammas paziņojumus par atjauninājumiem vai informatīvu saziņu saistībā ar funkcijām, produktiem vai pakalpojumiem, par kuriem noslēgts līgums, ieskaitot drošības atjauninājumus, ja tie nepieciešami vai piemēroti to ieviešanai.

Lai sniegtu jums ziņas, īpašus piedāvājumus un vispārīgu informāciju par citām mūsu piedāvātajām precēm, pakalpojumiem un notikumiem, kas ir līdzīgi tiem, ko jūs jau iegādājāties vai jautājāt, ja vien neesat izvēlējies šādu informāciju nesaņemt.

Lai pārvaldītu jūsu pieprasījumus: lai apmeklētu un pārvaldītu mūsu pieprasījumus.

Uzņēmuma nodošanai: Mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai novērtētu vai veiktu apvienošanos, nodalīšanu, pārstrukturēšanu, reorganizāciju, atsavināšanu, vai citu dažu vai visu mūsu aktīvu pārdošanu vai nodošanu, gan turpinot darbību, gan veicot bankrota, likvidācijas vai līdzīgas procedūras, kurās starp nodotajiem aktīviem ir mūsu rīcībā esošie personas dati par mūsu Pakalpojumu lietotājiem.

Citiem mērķiem: Mēs varam izmantot jūsu informāciju citiem mērķiem, piemēram, datu analīzei, lietošanas tendenču noteikšanai, mūsu reklāmas kampaņu efektivitātes noteikšanai, kā arī mūsu Pakalpojumu, produktu, pakalpojumu, mārketinga un jūsu pieredzes novērtēšanai un uzlabošanai.

Mēs varam koplietot jūsu personisko informāciju šādās situācijās:

 • Ar pakalpojumu sniedzējiem: mēs varam koplietot personisko informāciju ar pakalpojumu sniedzējiem, lai pārraudzītu un analizētu mūsu pakalpojuma izmantošanu un sazinātos ar jums.
 • Attiecībā uz uzņēmumu nodošanu: Mēs varam koplietot vai nodot Jūsu personisko informāciju saistībā ar apvienošanos, uzņēmuma aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai visas mūsu darbības vai tās daļas iegādi citai sabiedrībai vai sarunu laikā par to.
 • Ar saistītajiem uzņēmumiem: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar mūsu filiālēm, un tādā gadījumā šiem saistītajiem uzņēmumiem būs jāievēro šī konfidencialitātes politika. Saistītie uzņēmumi ir mūsu mātesuzņēmums un citi meitasuzņēmumi, kopuzņēmuma partneri vai citi uzņēmumi, kurus mēs kontrolējam vai kuri ir kopējā kontrolē ar mums.
 • Ar biznesa partneriem: mēs varam kopīgot jūsu informāciju ar mūsu biznesa partneriem, lai piedāvātu jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai reklāmas.
 • Ar citiem lietotājiem: kopīgojot personisko informāciju vai citādi mijiedarbojoties publiskās vietās ar citiem lietotājiem, šādu informāciju var skatīt visi lietotāji un tā var tikt publiski izplatīta ārpus tiem. Ja mijiedarbojaties ar citiem lietotājiem vai reģistrējaties, izmantojot trešās puses sociālo mediju pakalpojumu, jūsu kontaktpersonas trešās puses sociālo mediju pakalpojumā var redzēt jūsu vārdu, profilu, attēlus un darbības aprakstu. Tāpat citi lietotāji varēs apskatīt jūsu darbības aprakstus, sazināties ar jums un skatīt jūsu profilu.
 • Ar Jūsu piekrišanu: ar Jūsu piekrišanu mēs varam atklāt Jūsu personisko informāciju jebkādam citam mērķim.

Jūsu personas datu saglabāšana

Uzņēmums saglabās jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā konfidencialitātes politikā noteiktajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu personas datus tādā apjomā, kāds nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības (piemēram, ja mums ir pienākums saglabāt jūsu datus, lai ievērotu piemērojamos tiesību aktus), atrisinātu strīdus un īstenotu mūsu juridiskos līgumus un politikas.

Uzņēmums saglabās arī lietojuma datus iekšējās analīzes nolūkiem. Lietojuma dati parasti tiek saglabāti īsāku laika periodu, izņemot gadījumus, kad šie dati tiek izmantoti, lai stiprinātu drošību vai uzlabotu mūsu pakalpojuma funkcionalitāti, vai mums ir juridisks pienākums saglabāt šos datus ilgāk.

Jūsu personas datu pārsūtīšana

Jūsu informācija, ieskaitot Personas datus, tiek apstrādāta Uzņēmuma darbības birojos un jebkurā citā vietā, kur atrodas apstrādē iesaistītās personas. Tas nozīmē, ka šī informācija var tikt pārsūtīta un uzturēta datoros, kas atrodas ārpus Jūsu valsts, provinces, valsts vai citas valsts jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no tiem, kas ir jūsu jurisdikcijā.

Jūsu piekrišana šai konfidencialitātes politikai, kurai seko Jūsu iesniegtā šāda informācija, ir Jūsu piekrišana šai pārsūtīšanai.

Uzņēmums veiks visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku un jūsu personas dati netiks pārsūtīti uz kādu organizāciju vai valsti, ja vien netiks veikta atbilstoša kontrole, tostarp jūsu datu un citas personiskās informācijas drošība.

Jūsu personas datu atklāšana

Biznesa transakcijas

Ja Uzņēmums ir iesaistīts apvienošanā, iegādē vai aktīvu pārdošanā, Jūsu personas datus var nodot. Mēs sniegsim paziņojumu, pirms jūsu personas dati tiek pārsūtīti un uz tiem attiecas cita konfidencialitātes politika.

Tiesībaizsardzība

Noteiktos apstākļos Uzņēmumam var būt jāatklāj Jūsu personas dati, ja to pieprasa tiesību akti vai ja tas izdarīts, atbildot uz publiskām iestādēm (piemēram, tiesai vai valsts aģentūrai).

Citas juridiskās prasības

Uzņēmums var izpaust Jūsu personas datus, labticīgi uzskatot, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai:

 • Izpildīt juridisku pienākumu
 • Aizsargāt un aizstāvēt Uzņēmuma tiesības vai īpašumu
 • Novērst vai izmeklēt iespējamu ļaunprātīgu rīcību saistībā ar Pakalpojumu
 • Aizsargāt pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības personisko drošību
 • Aizsardzība pret tiesisko atbildību

Jūsu personas datu drošība

Jūsu personas datu drošība ir svarīga mums, bet atcerieties, ka neviena pārraides metode internetā vai elektroniskās uzglabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt to pilnīgu drošību.

Bērnu privātums

Mūsu dienests neapmeklē nevienu, kas ir jaunāks par 13 gadiem. Mēs apzināti nevācam personu identificējošu informāciju no personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un zināt, ka jūsu bērns mums ir sniedzis personiskos datus, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs apzināmies, ka esam apkopojuši personas datus no visiem, kas jaunāki par 13 gadiem, nepārbaudot vecāku piekrišanu, mēs veicam pasākumus, lai šo informāciju noņemtu no mūsu serveriem.

Ja mums ir jāpaļaujas uz piekrišanu kā juridisko pamatu jūsu informācijas apstrādei un Jūsu valstij ir nepieciešama vecāku piekrišana, mēs varam pieprasīt jūsu vecāku piekrišanu, pirms mēs apkopojam un izmantojam šo informāciju.

Saites uz citām vietnēm

Mūsu pakalpojums var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nedarbojamies. Ja noklikšķināsit uz trešās puses saites, jūs tiksit novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs jums stingri iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies atbildību par saturu, konfidencialitātes politiku vai praksi trešo pušu vietnēs vai pakalpojumos.

Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt savu konfidencialitātes politiku. Mēs informēsim jūs par visām izmaiņām, šajā lapā publicējot jauno konfidencialitātes politiku.

Mēs jums paziņosim pa e-pastu un/vai pamanāmu paziņojumu mūsu pakalpojumā, pirms izmaiņas stāsies spēkā un šīs konfidencialitātes politikas augšgalā atjaunināsim datumu “Pēdējoreiz atjaunināts”.

Jums ieteicams periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku, lai uzzinātu par visām izmaiņām. šīs konfidencialitātes politikas izmaiņas ir efektīvas, ja tās ir publicētas šajā lapā.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, varat sazināties ar mums:

Pa e-pastu: redakcija@valmieraszinas.lv

Pa tālruņa numuru: +37125708656


Privacy Policy

Last updated: January 22, 2022

This Privacy Policy describes Our policies and procedures on the collection, use and disclosure of Your information when You use the Service and tells You about Your privacy rights and how the law protects You.

We use Your Personal data to provide and improve the Service. By using the Service, You agree to the collection and use of information in accordance with this Privacy Policy. This Privacy Policy has been created with the help of the Privacy Policy Template.

Interpretation and Definitions

Interpretation

The words of which the initial letter is capitalized have meanings defined under the following conditions. The following definitions shall have the same meaning regardless of whether they appear in singular or in plural.

Definitions

For the purposes of this Privacy Policy:

Account means a unique account created for You to access our Service or parts of our Service.

Affiliate means an entity that controls, is controlled by or is under common control with a party, where "control" means ownership of 50% or more of the shares, equity interest or other securities entitled to vote for election of directors or other managing authority.

Application means the software program provided by the Company downloaded by You on any electronic device, named Valmieras Ziņu sludinājumi v2

Company (referred to as either "the Company", "We", "Us" or "Our" in this Agreement) refers to Valmieras Ziņas, Rīgas iela 19, Valmiera, LV-4201.

Country refers to: Latvia

Device means any device that can access the Service such as a computer, a cellphone or a digital tablet.

Personal Data is any information that relates to an identified or identifiable individual.

Service refers to the Application.

Service Provider means any natural or legal person who processes the data on behalf of the Company. It refers to third-party companies or individuals employed by the Company to facilitate the Service, to provide the Service on behalf of the Company, to perform services related to the Service or to assist the Company in analyzing how the Service is used.

Third-party Social Media Service refers to any website or any social network website through which a User can log in or create an account to use the Service.

Usage Data refers to data collected automatically, either generated by the use of the Service or from the Service infrastructure itself (for example, the duration of a page visit).

You means the individual accessing or using the Service, or the company, or other legal entity on behalf of which such individual is accessing or using the Service, as applicable.

Collecting and Using Your Personal Data

Types of Data Collected

Personal Data

While using Our Service, We may ask You to provide Us with certain personally identifiable information that can be used to contact or identify You. Personally identifiable information may include, but is not limited to:

 • Usage Data

Usage Data

Usage Data is collected automatically when using the Service.

Usage Data may include information such as Your Device's Internet Protocol address (e.g. IP address), browser type, browser version, the pages of our Service that You visit, the time and date of Your visit, the time spent on those pages, unique device identifiers and other diagnostic data.

When You access the Service by or through a mobile device, We may collect certain information automatically, including, but not limited to, the type of mobile device You use, Your mobile device unique ID, the IP address of Your mobile device, Your mobile operating system, the type of mobile Internet browser You use, unique device identifiers and other diagnostic data.

We may also collect information that Your browser sends whenever You visit our Service or when You access the Service by or through a mobile device.

Information from Third-Party Social Media Services

The Company allows You to create an account and log in to use the Service through the following Third-party Social Media Services:

 • Google
 • Facebook
 • Twitter

If You decide to register through or otherwise grant us access to a Third-Party Social Media Service, We may collect Personal data that is already associated with Your Third-Party Social Media Service's account, such as Your name, Your email address, Your activities or Your contact list associated with that account.

You may also have the option of sharing additional information with the Company through Your Third-Party Social Media Service's account. If You choose to provide such information and Personal Data, during registration or otherwise, You are giving the Company permission to use, share, and store it in a manner consistent with this Privacy Policy.

Use of Your Personal Data

The Company may use Personal Data for the following purposes:

To provide and maintain our Service, including to monitor the usage of our Service.

To manage Your Account: to manage Your registration as a user of the Service. The Personal Data You provide can give You access to different functionalities of the Service that are available to You as a registered user.

For the performance of a contract: the development, compliance and undertaking of the purchase contract for the products, items or services You have purchased or of any other contract with Us through the Service.

To contact You: To contact You by email, telephone calls, SMS, or other equivalent forms of electronic communication, such as a mobile application's push notifications regarding updates or informative communications related to the functionalities, products or contracted services, including the security updates, when necessary or reasonable for their implementation.

To provide You with news, special offers and general information about other goods, services and events which we offer that are similar to those that you have already purchased or enquired about unless You have opted not to receive such information.

To manage Your requests: To attend and manage Your requests to Us.

For business transfers: We may use Your information to evaluate or conduct a merger, divestiture, restructuring, reorganization, dissolution, or other sale or transfer of some or all of Our assets, whether as a going concern or as part of bankruptcy, liquidation, or similar proceeding, in which Personal Data held by Us about our Service users is among the assets transferred.

For other purposes: We may use Your information for other purposes, such as data analysis, identifying usage trends, determining the effectiveness of our promotional campaigns and to evaluate and improve our Service, products, services, marketing and your experience.

We may share Your personal information in the following situations:

 • With Service Providers: We may share Your personal information with Service Providers to monitor and analyze the use of our Service, to contact You.
 • For business transfers: We may share or transfer Your personal information in connection with, or during negotiations of, any merger, sale of Company assets, financing, or acquisition of all or a portion of Our business to another company.
 • With Affiliates: We may share Your information with Our affiliates, in which case we will require those affiliates to honor this Privacy Policy. Affiliates include Our parent company and any other subsidiaries, joint venture partners or other companies that We control or that are under common control with Us.
 • With business partners: We may share Your information with Our business partners to offer You certain products, services or promotions.
 • With other users: when You share personal information or otherwise interact in the public areas with other users, such information may be viewed by all users and may be publicly distributed outside. If You interact with other users or register through a Third-Party Social Media Service, Your contacts on the Third-Party Social Media Service may see Your name, profile, pictures and description of Your activity. Similarly, other users will be able to view descriptions of Your activity, communicate with You and view Your profile.
 • With Your consent: We may disclose Your personal information for any other purpose with Your consent.

Retention of Your Personal Data

The Company will retain Your Personal Data only for as long as is necessary for the purposes set out in this Privacy Policy. We will retain and use Your Personal Data to the extent necessary to comply with our legal obligations (for example, if we are required to retain your data to comply with applicable laws), resolve disputes, and enforce our legal agreements and policies.

The Company will also retain Usage Data for internal analysis purposes. Usage Data is generally retained for a shorter period of time, except when this data is used to strengthen the security or to improve the functionality of Our Service, or We are legally obligated to retain this data for longer time periods.

Transfer of Your Personal Data

Your information, including Personal Data, is processed at the Company's operating offices and in any other places where the parties involved in the processing are located. It means that this information may be transferred to — and maintained on — computers located outside of Your state, province, country or other governmental jurisdiction where the data protection laws may differ than those from Your jurisdiction.

Your consent to this Privacy Policy followed by Your submission of such information represents Your agreement to that transfer.

The Company will take all steps reasonably necessary to ensure that Your data is treated securely and in accordance with this Privacy Policy and no transfer of Your Personal Data will take place to an organization or a country unless there are adequate controls in place including the security of Your data and other personal information.

Disclosure of Your Personal Data

Business Transactions

If the Company is involved in a merger, acquisition or asset sale, Your Personal Data may be transferred. We will provide notice before Your Personal Data is transferred and becomes subject to a different Privacy Policy.

Law enforcement

Under certain circumstances, the Company may be required to disclose Your Personal Data if required to do so by law or in response to valid requests by public authorities (e.g. a court or a government agency).

Other legal requirements

The Company may disclose Your Personal Data in the good faith belief that such action is necessary to:

 • Comply with a legal obligation
 • Protect and defend the rights or property of the Company
 • Prevent or investigate possible wrongdoing in connection with the Service
 • Protect the personal safety of Users of the Service or the public
 • Protect against legal liability

Security of Your Personal Data

The security of Your Personal Data is important to Us, but remember that no method of transmission over the Internet, or method of electronic storage is 100% secure. While We strive to use commercially acceptable means to protect Your Personal Data, We cannot guarantee its absolute security.

Children's Privacy

Our Service does not address anyone under the age of 13. We do not knowingly collect personally identifiable information from anyone under the age of 13. If You are a parent or guardian and You are aware that Your child has provided Us with Personal Data, please contact Us. If We become aware that We have collected Personal Data from anyone under the age of 13 without verification of parental consent, We take steps to remove that information from Our servers.

If We need to rely on consent as a legal basis for processing Your information and Your country requires consent from a parent, We may require Your parent's consent before We collect and use that information.

Links to Other Websites

Our Service may contain links to other websites that are not operated by Us. If You click on a third party link, You will be directed to that third party's site. We strongly advise You to review the Privacy Policy of every site You visit.

We have no control over and assume no responsibility for the content, privacy policies or practices of any third party sites or services.

Changes to this Privacy Policy

We may update Our Privacy Policy from time to time. We will notify You of any changes by posting the new Privacy Policy on this page.

We will let You know via email and/or a prominent notice on Our Service, prior to the change becoming effective and update the "Last updated" date at the top of this Privacy Policy.

You are advised to review this Privacy Policy periodically for any changes. Changes to this Privacy Policy are effective when they are posted on this page.

Contact Us

If you have any questions about this Privacy Policy, You can contact us:

By email: redakcija@valmieraszinas.lv

By phone number: +37125708656


Datu dzēšanas pieprasījums

Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs izdzēšam visus jūsu rīcībā esošos personas datus saskaņā ar ES vispārējo datu aizsardzības regulu (GDPR).

Mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties un jebkurā gadījumā viena mēneša laikā atbildētu:

 • Mēs saņemam jūsu rakstisko pieprasījumu; vai
 • Mēs saņemam jebkādu papildu informāciju, ko varam lūgt jums sniegt, lai mēs varētu izpildīt jūsu pieprasījumu, atkarībā no tā, kas notiks vēlāk.

Šajā veidlapā norādītā informācija tiks izmantota tikai to personas datu identificēšanai, kurus pieprasāt, lai mēs izdzēstu jūsu pieprasījumu un atbildētu uz to. Jums nav jāaizpilda šī veidlapa, lai veiktu pieprasījumu, bet, to darot, mēs atvieglosim jūsu pieprasījuma ātru apstrādi.

1. IEDAĻA: Ziņas par personu, kas pieprasa informāciju

Pilns nosaukums:
Adrese:
Kontaktpersonas tālruņa numurs:
E-pasta adrese:

2. SADAĻA: Vai jūs esat datu subjekts?

Lūdzu, atzīmējiet atbilstošo lodziņu un izlasiet norādījumus, kas tai seko.


Lai nodrošinātu, ka mēs izdzēšam pareizās personas datus, jums ir jāiesniedz mums jūsu identitātes un adreses apliecinājums. Lūdzu, iesniedziet mums vienu vai abas šādas kopijas vai skenētu attēlu (nesūtiet oriģinālus):

1) identitātes apliecinājums
Pase, foto vadītāja apliecība, valsts personas apliecība, dzimšanas apliecība.

2) adreses apliecinājums
Komunālo pakalpojumu rēķins, bankas izziņa, kredītkartes izziņa (ne vecāka par 3 mēnešiem); kārtējā autovadītāja apliecība;

Ja mūs neapmierina tas, ka jūs esat tas, par ko esat pārliecināts, mēs paturam tiesības atteikt jūsu pieprasījumu.

3. IEDAĻA: Ziņas par datu subjektu (ja atšķiras no 1. iedaļas)

Pilns nosaukums:
Adrese:
Kontaktpersonas tālruņa numurs:
E-pasta adrese:

4. IEDAĻA. Izdzēšanas pieprasījuma pamatojums

Ņemot vērā personas datu dzēšanas sensitīvo raksturu, 17. panta 1. punkts paredz, ka pirms pieprasījuma izskatīšanas ir jāievēro zināmi nosacījumi. Lūdzu, sniedziet mums iemeslu, kāpēc vēlaties, lai jūsu dati tiktu izdzēsti, un pievienojiet šim dokumentam visus attaisnojošos dokumentus.

Lūdzu, atzīmējiet atbilstošo lodziņu:


5. SADAĻA. Kādu informāciju vēlaties izdzēst?

Lūdzu, aprakstiet dzēšamo informāciju. Lūdzu, sniedziet visu attiecīgo informāciju, kas, jūsuprāt, palīdzēs mums identificēt šo informāciju. Būtu lietderīgi norādīt URL katrai saitei, kuru vēlaties noņemt.

Lūdzu, paskaidrojiet arī, ja nav pilnīgi skaidrs, kāpēc saistītā lapa attiecas uz jums vai personu, kuru jūs pārstāvat šajā veidlapā.

Lūdzu, ņemiet to vērā. Noteiktos apstākļos, kad dzēšana nelabvēlīgi ietekmētu vārda brīvību, būtu pretrunā juridiskiem pienākumiem, darbotos pret sabiedrības interesēm sabiedrības veselības jomā, darbotos pret sabiedrības interesēm zinātniskās vai vēsturiskās pētniecības jomā vai aizliegtu tiesiskas aizsardzības nodibināšanu vai citu juridisku prasību īstenošanu, mēs, iespējams, nevarēsim dzēst informāciju, ko jūs pieprasījāt saskaņā ar GDPR 17. panta 3. PUNKTU. Šādos gadījumos Jūs saņemsit tūlītēju informāciju un sniegsiet pilnīgu pamatojumu šim lēmumam.

Lai gan vairumā gadījumu mēs priecāsimies dzēst jūsu pieprasītos personas datus, mēs tomēr paturam tiesības saskaņā ar GDPR 12. panta 5. PUNKTU iekasēt maksu vai noraidīt pieprasījumu, ja tas tiek uzskatīts par “acīmredzami nepamatotu vai pārmērīgu”. Tomēr mēs pieliksim visas pūles, lai nodrošinātu jūsu personas datu dzēšanu, ja tas būs lietderīgi.

6. IEDAĻA: Deklarācija

Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkurš mēģinājums maldināt var izraisīt kriminālvajāšanu.

Es apliecinu, ka esmu izlasījis un sapratis šīs tēmas piekļuves veidlapas noteikumus, un apliecinu, ka šajā pieteikumā sniegtā informācija uz ________ ir patiesa. Es saprotu, ka ________ ir nepieciešams apstiprināt manas/datu subjekta identitāti, un var būt nepieciešams iegūt detalizētāku informāciju, lai atrastu pareizos personas datus.

Paraksts: ………………………………………… Datums: ……………..

Dokumentiem, kas jāpievieno šim pieteikumam:

 • Jūsu identitātes apliecinājums (skatīt 2. punktu)
 • Datu subjekta identitātes pierādījums (ja atšķiras no iepriekš minētā)
 • Atļauja no datu subjekta rīkoties to vārdā (attiecīgā gadījumā)
 • Datu dzēšanas pamatojums (skatīt 4. iedaļu)

Right to Erasure Request Form

You are entitled to request us to erase any personal data we hold about you under EU General Data Protection Regulation (GDPR).

We will do our best to respond promptly and in any event within one month of the following:

 • Our receipt of your written request; or
 • Our receipt of any further information we may ask you to provide to enable us to comply with your request, whichever happens to be later.

The information you supply in this form will only be used for the purposes of identifying the personal data you are requesting that we erase and responding to your request. You are not obliged to complete this form to make a request, but doing so will make it easier for us to process your request quickly.

SECTION 1: Details of the person requesting information

Full name:
Address:
Contact telephone number:
Email address:

SECTION 2: Are you the data subject?

Please tick the appropriate box and read the instructions which follow it.


To ensure we are erasing data of the right person we require you to provide us with proof of your identity and of your address. Please supply us with a photocopy or scanned image (do not send the originals) of one or both of the following:

1) Proof of Identity
Passport, photo driver’s license, national identity card, birth certificate.

2) Proof of Address
Utility bill, bank statement, credit card statement (no more than 3 months old); current driver’s license;

If we are not satisfied you are who you claim to be, we reserve the right to refuse to grant your request.

SECTION 3: Details of the data subject (if different from section 1)

Full name:
Address:
Contact telephone number:
Email address:

SECTION 4: Reason for erasure request

Given the sensitive nature of erasing personal data, GDPR Article 17(1) requires certain conditions to be met before a request may be considered. Please supply us with the reason you wish your data to be erased and please attach any justifying documents to this one.

Please tick the appropriate box:


SECTION 5: What information do you wish to erase?

Please describe the information you wish to erase. Please provide any relevant details you think will help us to identify the information. Providing the URL for each link you wish to be removed would be helpful.

Also, please explain, if it is not abundantly clear, why the linked page is about you or the person you are representing on this form.

Please note that. In certain circumstances, where erasure would adversely affect the freedom of expression, contradict a legal obligation, act against the public interest in the area of public health, act against the public interest in the area of scientific or historical research, or prohibit the establishment of a legal defense or exercise of other legal claims, we may not be able to erase the information you requested in accordance with article 17(3) of the GDPR. In such cases you will be informed promptly and given full reasons for that decision.

While in most cases we will be happy to erase the personal data you request, we nevertheless reserve the right, in accordance with Article 12(5) of the GDPR, to charge a fee or refuse the request if it is considered to be “manifestly unfounded or excessive.” However we will make every effort to provide you with the erasure of your personal data if suitable.

SECTION 6: Declaration

Please note that any attempt to mislead may result in prosecution.

I confirm that I have read and understood the terms of this subject access form and certify that the information given in this application to ______________ is true. I understand that it is necessary for ________________ to confirm my/the data subject’s identity and it may be necessary to obtain more detailed information in order to locate the correct personal data.

Signed: ………………………………………… Date: ……………..

Documents which must accompany this application:

 • Evidence of your identity (see section 2)
 • Evidence of the data subject’s identity (if different from above)
 • Authorization from the data subject to act on their behalf (if applicable)
 • Justification for erasure of data (see section 4)

Portāla “Valmieras Ziņas” sīkfailu politika

Kas ir sīkfaili

šī vietne izmanto sīkfailus, kas ir sīkfaili un lejupielādēti jūsu datorā, lai uzlabotu jūsu pieredzi. šajā lapā ir aprakstīts, kādu informāciju viņi vāc, kā mēs to izmantojam un kāpēc mums dažreiz šie sīkfaili ir jāglabā. Mēs arī kopīgosim, kā jūs varat novērst šo sīkfailu saglabāšanu, lai gan tas var pazemināt vai pārtraukt noteiktus vietņu funkcionalitātes elementus.

Kā mēs izmantojam sīkfailus

Sīkfaili tiek izmantoti dažādu turpmāk minēto iemeslu dēļ. Diemžēl vairumā gadījumu nav nozares standarta opciju sīkfailu atspējošanai, pilnībā neatspējojot šai vietnei pievienoto funkcionalitāti un līdzekļus. Ieteicams atstāt visus sīkfailus, ja neesat pārliecināts, vai tie ir nepieciešami, vai arī gadījumā, ja tie tiek izmantoti jūsu izmantotā pakalpojuma sniegšanai.

Sīkfailu atspējošana

Varat novērst sīkfailu iestatīšanu, pielāgojot iestatījumus pārlūkprogrammā (skatiet pārlūkprogrammas palīdzību par to, kā to izdarīt). Ņemiet vērā, ka sīkfailu atspējošana ietekmēs šīs un daudzu citu jūsu apmeklēto vietņu funkcionalitāti. Atspējojot sīkfailus, parasti tiek atspējotas arī noteiktas šīs vietnes funkcionalitātes un funkcijas. Tāpēc nav ieteicams atspējot sīkfailus. šī sīkfailu politika tika izveidota ar sīkfailu politikas ģeneratora palīdzību no CookiePolicyGenerator.com.

Mūsu iestatītie sīkfaili

Ar kontu saistītie sīkfaili

Ja izveidosit ar mums kontu, mēs izmantosim sīkfailus reģistrēšanās procesa un vispārējās administrēšanas pārvaldībai. šie sīkfaili parasti tiek dzēsti, kad atsakāties, tomēr dažos gadījumos tie var palikt spēkā, lai atcerētos vietnes preferences, kad esat atteicies.

Ar pieteikšanos saistītie sīkfaili

Mēs izmantojam sīkfailus, kad esat pieteicies, lai mēs varētu atcerēties šo faktu. Tas neļauj pieteikties ikreiz, kad apmeklējat jaunu lapu. šie sīkfaili parasti tiek noņemti vai notīrīti, kad atsakāties, lai nodrošinātu, ka, piesakoties sistēmā, varat piekļūt tikai ierobežotiem līdzekļiem un apgabaliem.

Ar aptaujām saistītie sīkfaili

Laiku pa laikam mēs piedāvājam lietotāju aptaujas un anketas, lai sniegtu jums interesantus ieskatus, noderīgus rīkus vai precīzāk izprastu mūsu lietotāju bāzi. šīs aptaujas var izmantot sīkfailus, lai atcerētos, kurš jau ir piedalījies aptaujā, vai lai sniegtu precīzus rezultātus pēc lapu maiņas.

Vietnes preferenču sīkfaili

Lai nodrošinātu jums lielisku pieredzi šajā vietnē, mēs nodrošinām funkcionalitāti, kas ļauj iestatīt jūsu preferences par to, kā šī vietne darbojas, to lietojot. Lai atcerētos jūsu preferences, mums ir jāiestata sīkfaili, lai šo informāciju varētu izsaukt, kad vien jūsu izvēle ietekmē jūsu darbību lapā.

Trešās puses sīkfaili

Dažos īpašos gadījumos mēs izmantojam arī sīkfailus, ko piedāvā uzticamas trešās personas. šajā sadaļā ir sniegta detalizēta informācija par trešās puses sīkfailiem, kas var rasties šajā vietnē.

šī vietne izmanto pakalpojumu Google Analytics, kas ir viens no izplatītākajiem un uzticamākajiem analīzes risinājumiem tīmeklī, lai palīdzētu mums izprast, kā jūs izmantojat šo vietni un kā mēs varam uzlabot jūsu pieredzi. šie sīkfaili var izsekot, piemēram, cik ilgi pavadāt vietnē un lapas, kuras apmeklējat, lai mēs varētu turpināt veidot piesaistošu saturu.

Plašāku informāciju par Google Analytics sīkfailiem skatiet oficiālajā Google Analytics lapā.

šī vietne izmanto arī pakalpojumu Gemius, lai palīdzētu mums izprast, kā jūs izmantojat šo vietni un kā mēs varam uzlabot jūsu pieredzi. šie sīkfaili var izsekot, piemēram, cik ilgi pavadāt vietnē un lapas, kuras apmeklējat, lai mēs varētu turpināt veidot piesaistošu saturu.

Plašāku informāciju par Gemius sīkfailiem skatiet oficiālajā Gemius lapā.

Mēs šajā vietnē izmantojam arī sociālo mediju pogas un/vai spraudņus, kas ļauj dažādos veidos izveidot savienojumu ar savu sociālo tīklu. Lai tie darbotos sociālo mediju vietnēs (Facebook, Twitter, draugiem.lv), mūsu vietnē iestatīti sīkfaili, kas var tikt izmantoti, lai uzlabotu jūsu profilu viņu vietnē vai sniegtu ieguldījumu viņu rīcībā esošajos datos dažādos nolūkos, kas izklāstīti viņu attiecīgajās konfidencialitātes politikās.

Papildinformācija

Tomēr, ja jūs joprojām meklējat papildinformāciju, varat sazināties ar mums:

E-pasts: redakcija@valmieraszinas.lv