SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS
Valmieras tehnikums aicina darbā SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.5151 03)

Mēs piedāvājam:

1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā
Stabilu atalgojumu (no 1300 līdz 1400 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas)
Apmaksātu profesionālo pilnveidi
Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā
Prasības pretendentiem/-ēm:

Augstākā vai vidējā profesionālā izglītība
Izpratne par ēku remontdarbiem un to vadīšanu
Spēja izprast iekārtu un instrumentu tehnisko dokumentāciju, instrukcijas un izmantot iegūto informāciju darba procesā
Prasme reaģēt un rīkoties nestandarta, ārkārtējās situācijās
Teicamas datorprasmes (Microsoft Office)
Atbilstība Ministru kabineta noteikumu Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 104.punktam
B kategorijas autovadītāja apliecība
Galvenie amata pienākumi:

Ikdienas izglītības iestādes saimnieciski - tehniskā darba plānošana, organizēšana, vadīšana un analizēšana
Iestādes inženiertehnisko komunikāciju sistēmu (ugunsdzēsības, ūdens apgādes un kanalizācijas, ventilācijas, elektroapgādes, siltuma piegādes u.c.) pārzināšana un uzraudzība. Nepieciešamības gadījumos – remontdarbu organizēšana, piesaistot ārpakalpojumu
Preču iegādes plānošana, saimniecisko ārpakalpojumu organizēšana, specifikāciju sagatavošana
Ikdienas un kapitālo remontu plānošana
Ēku ekspluatācijas izmaksu plānošana un analīze
Neparedzēto darbu (avārijas situācijas u.c.) vadīšana
Saimniecisko līdzekļu un inventāra uzskaite noliktavā
Āra teritorijas un tai piegulošo teritoriju sakopšanas darbu organizēšana atbilstoši gadalaikam
Padotībā esošo darbinieku darba pārraudzība, izvērtēšana un koordinēšana
Pieteikšanās:

CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Saimniecības vadītāja vakancei” līdz 2021.gada 22.oktobrim plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Papildu informācija, sazinoties ar direktori Vinetu Melngāršu T: 29194941.

Vieta: Valmiera

Uzņēmuma nosaukums: Valmieras tehnikums

Alga bruto no: 1300 €

Alga bruto līdz: 1400 €

Pievienošanas datums: 14. oktobris

E-pasts: personals@valmierastehnikums.lv

Tālrunis: 29194941.

Unikālo apmeklētāju skaits: 194

Saite uz sludinājumu:

16341958263551_2.jpg
Parādīt karti

Jūs atrodieties šeit: Darbs » Vakances

Foto Vieta Virsraksts
1 Valmiera Aicinām darbā apsardzes
1 Valmiera Aicinām darbā apsardzes darbiniekus darbam
1 Cits AS "Cēsu alus" aicina komandā PILDĪŠANAS
1 Valmiera SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Valmieras tehnikums
1 Valmiera LOĢISTIKAS SKOLOTĀJS Mēs
0 Cits Starptautisks aizsardzības industrijas uzņēmums
0 SIA Ard Eoltas (40003574383) aicina darbā AUTO REZERVES
0 LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS MEHĀNIĶIS Prasības kandidātiem:
0 Valmiera Pievienojies ātrās ēdināšanas restorānu tīklam
0 SIA Metāro Valmierā nepieciešams CNC FRĒZES
0 Darba pienākumi: Siltumsūkņu un kondicionieru
0 SIA "Vidzemes slimnīca" piedāvā darbu virtuves darbiniekam.
1 Cits Paplašinot savu darbību Skandināvijā, steidzami
0 SIA "Valmieras Olimpiskais centrs", Čempionu iela 2,
0 SIA "Valrek" saimniecības preču veikalā Rīgas ielā 33,
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Valsts ģimnāzija
1 Cits iedāvājam darbu TRAUKU MAZGĀTĀJIEM Francijas
0 Ruvikol Ehitus OU, Latvijas filiāle,
0 SIA LENOKA aicina darbā APKOPĒJU. Darbs veikalā “Mego”
0 SIA L.P. JANA aicina darbā PALĪGSTRĀDNIEKU Darbs: malkas
0 SIA SALVIS nepieciešams PAVĀRS Gaujas krasta
0 Veikals "Maxima X" Valmierā, Nākotnes ielā 2 aicina darbā
0 KRĀVĒJS "Maxima X" veikalā Valmierā, Nākotnes ielā 2 uz
0 PASTNIEKS/-CE AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS(0.7) Latvijas Pasts
0 ZS Kļaviņas aicina savai komandai pievienoties
0 Vidzemes slimnīca aicina savā komandā RADIOLOGU Galvenie
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ECHT"
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GCM"
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TBM-MAIGA" meklē
0 Restorāns "Delizia" Valmierā aicina pievienoties komandai
0 Palielinoties darba apjomam objektos SIA”8 CBR” aicina