Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bermea"

Aicina darbā: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS

Logu bāze - PVC logi – gatavā produkcija – izgatavošana pēc klientu vēlmēm
Darba pienākumi:
- Pievienojies un attīsties kopā ar mums;
- Izcila klientu apkalpošana, konsultēšana, pārdošana;
- Cenu piedāvājumu, rēķinu sastādīšana;
- Logu izsniegšana klientiem, t.sk. palīdzība pie logu iekraušanas transportlīdzeklī (nepieciešama fiziska noturība).
Prasības kandidātam:
- Motivēta, empātiska personība;
- Vēlmi sasniegt “nesasniedzamo”, motivācijai bonusu sistēma;
- Vēlamu pieredzi darbā ar klientu apkalpošanu, pārdošanu;
- Ja nav pieredze šajā nozarē, labprāt apmācīsim.
Piedāvājam:
- Draudzīgu kolektīvu;
- Atsaucīgu vadību;
- Ērtus darba apstākļus;
- Izaugsmes iespējas;
- Stabilu un motivējošu atalgojuma sistēmu.
Atalgojums 1355 – 2850 EUR (bruto), atkarīgs no pārdošanas rezultātiem. Atalgojums norādīts par pilnu darba slodzi.
Lūdzam nosūtīt motivācijas vēstuli un CV ar norādi ''Klientu konsultants Valmierā" uz e-pasta adresi: darbs@logubaze.lv

Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS
Darba vietas adrese: LATVIJA, Voldemāra Baloža iela 13, Valmiera, Valmieras nov.
Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Slodze: Viena vesela slodze
Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums
Pieteikto vietu skaits: 1
Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Aktuāla līdz: 2024-07-10

Vieta:

Uzņēmuma nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bermea"

Alga bruto no: 1355 €

Alga bruto līdz: 2850 €

Nodarbinātības valsts aģentūras vakance

Pievienošanas datums: 13. jūnijs

Tālrunis:

Unikālo apmeklētāju skaits: 144

Saite uz sludinājumu:

default_2.png
Parādīt karti

Jūs atrodieties šeit: Darbs » Vakances

Foto Vieta Virsraksts
0 SIA „Firma Madara 89” viens no lielākajiem
0 SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk –
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Jaunatnes centrs
0 Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk –
0 Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk
0 SIA “Artifex plus” ir uzņēmums Valmiermuižā ar 23 gadu
0 Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štābs VALMIERĀ piedāvā
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola (turpmāk
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Viestura vidusskola
0 aicina komandai pievienoties  KURJERU! Galvenie
0 SIA „Garants”, reģ. Nr.44103000310, sakarā ar ražošanas
0 SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel”
0 Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola ar
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība
0 Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas pirmsskolas
0 Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk –
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Gaujas krasta
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2 vidusskola
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas
0 SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem
0 Ražošanas ceha darbiniekus Pienākumi: • Darbs pie
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras muzejs (turpmāk –
0 SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ
0 Viesu nams aicina darbā uzkopšanas darbu
0 STARPTAUTISKS KARKASA MĀJU RAŽOTĀJS NORGE HOUSE AICINA
0 Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina
0 SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bermea" Aicina darbā:
0   aicina pieteikties pretendentus – Attīstības un
0 Lopkopības un veterināro produktu veikals -veterinārā
0 Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas
0 SIA “WOLTEC” patstāvīgā darbā aicina  KRAVAS AUTOMOBĪĻA
0 AS “Seda” aicina darbā  “Ražošanas vadītāju Sedas kūdras
0 SIA "LENOKA" aicina darbā VEIKALA KASIERI DARBA VIETA:
0 Meklējam logu montētāju Valmierā! Logu bāze - PVC logi –
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Dizaina un mākslas
0 Ja esi enerģisks un esi gatavs jauniem izaicinājumiem, kā
0 SIA "Valrek" saimniecības preču veikalā Rīgas ielā 33,
0 (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas
0 Pievienojies mūsu komandai! Naukšēnu vidusskola (turpmāk –
1 Valmiera SIA "Valmieras Olimpiskais centrs" aicina
0 Akciju sabiedrība "VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA"
0 Valmieras novada pašvaldība aicina darbā  Valmieras novada
0 Automašīnu remonta un apkopes serviss V.Baloža ielā 13,
0 Mēbeļu ražošanas uzņēmums aicina darbā CNC/Datorizētu
0 TOP 10 labākais darba devējs Vidzemē - Vidzemes
0 Aicinām komandā Pārdošanas speciālistu Baltijas
0 Cits Darba piedāvājums MIGMAG metinātājam rūpnīcā
0 Paplašinām savu pavāru saimi! AICINAM DARBĀ PAVĀRU Ja tev
0 Paplašinām savu pavāru saimi! AICINAM DARBĀ PAVĀRU uz
0 STIKLA ŠĶIEDRAS RAŽOŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA