AS “Seda” aicina darbā
 “Ražošanas vadītāju Sedas kūdras ieguves iecirknī”
(darba vietas atrašanās vieta:

“Sedas kūdras ieguves iecirknis” - Sedas purvs, Seda, Strenču novads.
Darba pienākumi:
Kūdras ieguves darbu veikšana un organizēšana Sedas purvā(sezonā nenormētais darba laiks).
Rūpēties par kūdras atradnes platībām kūdras ieguvei.
Apsekot kūdras ieguves teritorijas ,pārbaudīt saistību izpildi kūdras ieguves vietās, nodrošināt informācijas ievākšanu un apkopošanu
Analizēt, izvērtēt un sniegt priekšlikumus efektīgākas saimnieciskās darbības nodrošināšanai un procesu uzlabošanai.
Nodrošināt sertifikācijas prasību ievērošanu un procesu atbilstību sertifikācijas prasībām(RHP, ECAS, RPP u.c.)
Sagatavot darba uzdevumus, pārbaudīt veikto darbu atbilstību darba uzdevumiem, veikt procesa norises kontroli darbu izpildes vietās, pieņemt darbus.
Atbildība par darba drošību un ugunsdrošību.

Prasības:
Patstāvīgi un atbildīgi veikt savus darba pienākumus.
Labas tehniskās zināšanas.
Spēja vadīt kolektīvu un sastrādāties ar kolēģiem.
Autovadītāja apliecība. Traktortehnikas apliecība tiks uzskatīta kā priekšrocība.
Pamata zināšanas darbam ar datoru.
Labas darba plānošanas un organizēšanas prasmes.
Augsta atbildības sajūta, spēja saskatīt būtisko, pieņemt patstāvīgus lēmumus un strādāt precīzi.

Darba samaksa:
EUR 9 EUR/h pārbaudes/mācību laikā(6 mēnešus)
EUR 10,50 EUR/h
Brīvdienas/svētku dienas un virsstundas tiek apmaksātas pēc spēkā esošajiem LR normatīvajiem aktiem
Piedāvājam:
Sociālās garantijas.
Atbildīgu un dinamisku darbu.
Iespēju profesionāli attīstīties.
Apmācību, kas nepieciešama darba pienākumu izpildei.
Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām.
Zinošu, atsaucīgu un draudzīgu kolēģu komandu.
Nodrošinājumu ar nepieciešamo darba apģērbu un inventāru.
Savu pieteikumu ar norādi " Ražošanas vadītāju Seda " sūtīt uz info@seda.lv. Jautājumu gadījuma zvanīt darba dienās no 8.00-17.00 uz tālruni 29293254.

Profesija: RAŽOŠANAS DIREKTORS
Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme
Darba vietas adrese: LATVIJA, Seda, Valmieras nov.
Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Slodze: Viena vesela slodze
Darbības joma: Cita
Pieteikto vietu skaits: 1
Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Aktuāla līdz: 2024-07-12

Vieta:

Uzņēmuma nosaukums: SEDA, AS

Alga bruto no: 9 €

Alga bruto līdz: 10.5 €

Nodarbinātības valsts aģentūras vakance

Pievienošanas datums: 12. jūnijs

Tālrunis:

Unikālo apmeklētāju skaits: 83

Saite uz sludinājumu:

default_2.png
Parādīt karti

Jūs atrodieties šeit: Darbs » Vakances

Foto Vieta Virsraksts
0 SIA „Firma Madara 89” viens no lielākajiem
0 SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras sākumskola (turpmāk –
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Jaunatnes centrs
0 Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk –
0 Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk
0 SIA “Artifex plus” ir uzņēmums Valmiermuižā ar 23 gadu
0 Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štābs VALMIERĀ piedāvā
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola (turpmāk
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Viestura vidusskola
0 aicina komandai pievienoties  KURJERU! Galvenie
0 SIA „Garants”, reģ. Nr.44103000310, sakarā ar ražošanas
0 SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel”
0 Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola ar
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība
0 Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas pirmsskolas
0 Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola (turpmāk –
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Gaujas krasta
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2 vidusskola
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskola
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras 2.vidusskolas
0 SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem
0 Ražošanas ceha darbiniekus Pienākumi: • Darbs pie
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras muzejs (turpmāk –
0 SIA „Firma Madara’89” viens no lielākajiem
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ
0 Viesu nams aicina darbā uzkopšanas darbu
0 STARPTAUTISKS KARKASA MĀJU RAŽOTĀJS NORGE HOUSE AICINA
0 Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina
0 SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bermea" Aicina darbā:
0   aicina pieteikties pretendentus – Attīstības un
0 Lopkopības un veterināro produktu veikals -veterinārā
0 Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas
0 SIA “WOLTEC” patstāvīgā darbā aicina  KRAVAS AUTOMOBĪĻA
0 AS “Seda” aicina darbā  “Ražošanas vadītāju Sedas kūdras
0 SIA "LENOKA" aicina darbā VEIKALA KASIERI DARBA VIETA:
0 Meklējam logu montētāju Valmierā! Logu bāze - PVC logi –
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Dizaina un mākslas
0 Ja esi enerģisks un esi gatavs jauniem izaicinājumiem, kā
0 SIA "Valrek" saimniecības preču veikalā Rīgas ielā 33,
0 (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas
0 Pievienojies mūsu komandai! Naukšēnu vidusskola (turpmāk –
1 Valmiera SIA "Valmieras Olimpiskais centrs" aicina
0 Akciju sabiedrība "VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA"
0 Valmieras novada pašvaldība aicina darbā  Valmieras novada
0 Automašīnu remonta un apkopes serviss V.Baloža ielā 13,
0 Mēbeļu ražošanas uzņēmums aicina darbā CNC/Datorizētu
0 TOP 10 labākais darba devējs Vidzemē - Vidzemes
0 Aicinām komandā Pārdošanas speciālistu Baltijas
0 Cits Darba piedāvājums MIGMAG metinātājam rūpnīcā
0 Paplašinām savu pavāru saimi! AICINAM DARBĀ PAVĀRU Ja tev
0 Paplašinām savu pavāru saimi! AICINAM DARBĀ PAVĀRU uz
0 STIKLA ŠĶIEDRAS RAŽOŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA