SIA Ard Eoltas (40003574383)

aicina darbā
AUTO REZERVES DAĻU PĀRDEVĒJU

Valmieras filiālē, Stacijas ielā 37, Valmierā

Galvenie pienākumi: Klientu apkalpošanu veikalā Preču izkārtošanu veikalā, darbs ar kases aparātu Kārtības uzturēšanu tirdzniecības zālē un noliktavā
Prasības kandidātiem: Vēlama darba pieredze tirdzniecībā Labas zināšanas par automašīnu uzbūvi un konstrukciju Pieredzi darbā ar auto daļu meklēšanas programmām uzskatīsim par priekšrocību Prasme strādāt ar datorprogrammām un biroja tehniku Izpratne par kvalitatīvu klientu apkalpošanu Precizitāte, uzticamība un atbildības sajūta darbā Iniciatīva, prasme strādāt komandā Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
Mēs piedāvājam: Atbildīgu un interesantu darbu stabilā uzņēmumā Stabilu atalgojumu no 900 eiro bruto un motivējošu bonusu sistēmu Ērtu darba vidi un elastīgu darba grafiku Apmācības un izaugsmes iespējas

Valodu zināšana:

Latviešu, Krievu

Darba laiks:
09.00 - 19.00
Darba uzsākšana: vienojoties

Darba vieta: Valmiera, Stacijas iela 37 Ja esi gatavs/-a jauniem izaicinājumiem, piesakies, pievienojot savu CV.
P. S. Augsti novērtējam katru pieteikumu, bet vēršam uzmanību, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām.
Kontaktinformācija: +371 25480505, e-pasts: vakance@ardeoltas.lv

Informējam, ka norādītie personas dati tiks izmantoti tikai attiecīgā atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis: SIA ARD EOLTAS, Reģ. Nr. 40003574383

Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS
Algas izmaksas veids: Laika darba alga
Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 37, Valmiera, Valmieras nov.
Darba laika veids: Summētais darba laiks
Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Slodze: Viena vesela slodze
Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings
Pieteikto vietu skaits: 1
Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Aktuāla līdz: 2021-10-28
Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Vieta:

Uzņēmuma nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ARD EOLTAS"

Alga bruto no: 900 €

Nodarbinātības valsts aģentūras vakance

Pievienošanas datums: 29. septembris

Tālrunis:

Unikālo apmeklētāju skaits: 248

Saite uz sludinājumu:

default_2.png
Parādīt karti

Jūs atrodieties šeit: Darbs » Vakances

Foto Vieta Virsraksts
1 Valmiera Aicinām darbā apsardzes
1 Valmiera Aicinām darbā apsardzes darbiniekus darbam
1 Cits AS "Cēsu alus" aicina komandā PILDĪŠANAS
1 Valmiera SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Valmieras tehnikums
1 Valmiera LOĢISTIKAS SKOLOTĀJS Mēs
0 Cits Starptautisks aizsardzības industrijas uzņēmums
0 SIA Ard Eoltas (40003574383) aicina darbā AUTO REZERVES
0 LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS MEHĀNIĶIS Prasības kandidātiem:
0 Valmiera Pievienojies ātrās ēdināšanas restorānu tīklam
0 SIA Metāro Valmierā nepieciešams CNC FRĒZES
0 Darba pienākumi: Siltumsūkņu un kondicionieru
0 SIA "Vidzemes slimnīca" piedāvā darbu virtuves darbiniekam.
1 Cits Paplašinot savu darbību Skandināvijā, steidzami
0 SIA "Valmieras Olimpiskais centrs", Čempionu iela 2,
0 SIA "Valrek" saimniecības preču veikalā Rīgas ielā 33,
0 Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Valsts ģimnāzija
1 Cits iedāvājam darbu TRAUKU MAZGĀTĀJIEM Francijas
0 Ruvikol Ehitus OU, Latvijas filiāle,
0 SIA LENOKA aicina darbā APKOPĒJU. Darbs veikalā “Mego”
0 SIA L.P. JANA aicina darbā PALĪGSTRĀDNIEKU Darbs: malkas
0 SIA SALVIS nepieciešams PAVĀRS Gaujas krasta
0 Veikals "Maxima X" Valmierā, Nākotnes ielā 2 aicina darbā
0 KRĀVĒJS "Maxima X" veikalā Valmierā, Nākotnes ielā 2 uz
0 PASTNIEKS/-CE AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS(0.7) Latvijas Pasts
0 ZS Kļaviņas aicina savai komandai pievienoties
0 Vidzemes slimnīca aicina savā komandā RADIOLOGU Galvenie
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ECHT"
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GCM"
0 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TBM-MAIGA" meklē
0 Restorāns "Delizia" Valmierā aicina pievienoties komandai
0 Palielinoties darba apjomam objektos SIA”8 CBR” aicina