SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējies energobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikāciju tīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.
SIA “WOLTEC” (VRN 44103097350)
aicina darbā uz nenoteiktu laiku
santehniķus (iekšējo inženiertīklu montāža)

Mūsu prasības:

Ø vēlama iepriekšēja darba pieredze,
Ø spēja strādāt patstāvīgi un organizēt darbu,
Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību,
Ø labas saskarsmes prasmes un vēlme strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

Ø stabilu atalgojumu no 1000,- EUR (bruto),
Ø uz darba rezultātiem vērstu motivēšanas sistēmu,
Ø darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu,
Ø veselības apdrošināšanu (pēc nostrādāta gada),
Ø sociālās garantijas.
Ø darba laika veids un režīms: normālais darba laiks; darba dienās 8:00-17:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas.

Pieteikties personīgi Ausekļa ielā 31, Valmierā, vai zvanot uz tālruni 29429501; e-pasts: personals@woltec.lv .

Piesakoties vakances konkursam, kandidāts piekrīt savu personas datu uzglabāšanai SIA “WOLTEC” iekšējā konfidenciālajā datu bāzē ar mērķi, lai personas dati tiktu apstrādāti citos SIA “WOLTEC” veiktajos personāla atlases projektos. Gadījumā, ja kandidāts nevēlas sniegt savu piekrišanu SIA “WOLTEC” turpmākai savu personas datu apstrādei šim mērķim, lūdzam to norādīt pieteikumā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks izplatīti trešajām personām.

Profesija: SANTEHNIĶIS
Algas izmaksas veids: Laika darba alga
Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 31, Valmiera
Darba laika veids: Normālais darba laiks
Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Slodze: Viena vesela slodze
Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums
Pieteikto vietu skaits: 3
Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku
Aktuāla līdz: 2021-03-08
Kontaktpersona: Pieteikties personīgi Ausekļa ielā 31, Valmierā, vai zvanot uz 29429501,e-pasts personals@woltec.lv

Vieta: Valmiera

Uzņēmuma nosaukums: WOLTEC, SIA

Alga bruto no: 1076 €

Alga bruto līdz: 0 €

Nodarbinātības valsts aģentūras vakance

Pievienošanas datums: 12. janvāris

E-pasts: personals@woltec.lv

Tālrunis:

Unikālo apmeklētāju skaits: 229

Saite uz sludinājumu:

default_2.png
Parādīt karti

Jūs atrodieties šeit: Darbs » Vakances

Foto Vieta Virsraksts
0 Valmiera SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā PĀRDOŠANAS
0 Valmiera Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas
0 Valmiera Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un
0 Rūjienas novads SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina
0 Valmiera SIA Dižozols ir viens no vadošajiem mežu apsaimniekošanas
0 Valmiera Meklējam logu montētāju Valmierā! Logu bāze - PVC logi –
0 Rūjienas novads Novērtēt klientu veselības stāvokli, apzināt viņu
0 Strenču novads SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem
0 Valmiera SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem
0 Rūjienas novads Veikt klienta veselības un funkcionālā stāvokļa
0 Valmiera Uzraudzīt sabiedriskās kārtības ievērošanu
1 Cits Aicinām pievienoties komandai Autokrāvēja
1 Cits Aicinām komandā dzērienu ražošanas
0 Valmiera SIA „Padtex Insulation” aicina savā komandā ŠUVĒJUS Tava
0 Valmiera SIA “VRJ” vajadzīgs AUTOVADĪTĀJS ar CE kategoriju +
0 Valmiera SIA "V.L.T." aicina darbā KOMPLEKTĒTĀJU. Darba pienākumi:
0 Valmiera Senioru nams "Zilaiskalns" aicina darbā sociālo
0 Kocēnu novads Senioru nams "Zilaiskalns" meklē APRŪPĒTĀJU. Alga bruto no
0 Valmiera SIA „Byko-Lat" aicina darbā PALĪGSTRĀDNIEKUS/-CES
0 Valmiera SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu
0 Valmiera Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Slepenības
0 Valmiera Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības
0 Valmiera Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes
0 Valmiera Pārdevēja darbs veikalā NARVESEN, Stacijas ielā 1,
0 Rūjienas novads SIA „Garants”, reģ. Nr.44103000310, aicina pastāvīgā darbā:
0 Rūjienas novads Ražošanas iekārtu operatoru Pienākumi: Pamatdarbs pie
0 Rūjienas novads Saldējuma masas vārītājs Pienākumi: Saldējuma masas
0 Valmiera SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina
0 Valmiera PALĪGSTRĀDNIEKS "Maxima X" veikalā Valmierā, Nākotnes ielā
0 Valmiera Telemarket, SIA - šobrīd lielākais un veiksmīgākais
0 Strenču novads SIA “LEERAK” aicina darbā BŪVSTRĀDNIEKU
0 Valmiera SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina
0 Valmiera SIA EDMEDIA nepieciešams PROJEKTA VADĪTĀJS
0 Valmiera SIA EDMEDIA nepieciešams Programmētājs Valmierā! Ja Tavas
0 Valmiera Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai
0 Valmiera SIA "PEĻŅI.V" aicina darbā SANTEHNIĶI. Darba pienākumi:
0 Valmiera SIA "PEĻŅI.V" aicina darbā PALĪGSTRĀDNIEKU (palīgu
0 Rūjienas novads RAIT Custom Research Baltic SIA, kura galvenā darbības
0 Burtnieku novads SIA BALTIC EAGLE nepieciešams KOKAPSTRĀDES