Dikļu pils aicina darbā MASIERI/SPA SPECIĀLISTU

Sakarā ar jauna Dikļu pils dabas SPA atputas kompleksa izbūvi aicinām mūsu komandai pievienoties labākos SPA meistarus.

Prasības:
• Kvalifikācija un sertifikāts specialitātē,
• Reģistrācija ārstniecības personu reģistrā,
• Iepriekšēja darba pieredze ne mazāk kā 1 gads,
• Labas komunikācijas spējas un spēja strādāt patstāvīgi,
• Pozitīva attieksme pret klientiem,
• Angļu un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī,
• Augsta atbildības sajūta.

Pienākumi:
• Pārzināt un veikt dažādas kvalitatīvas sejas un ķermeņa kopšanas procedūras atbilstoši SPA izstrādātajam piedāvājumam un par to atbilstoši sertifikāti,
• Patstāvīgi sekot līdzi aktualitātēm un paaugstināt savu kvalifikāciju,
• Aktīvi piedalīties jaunu procedūru ieviešanas procesā Dikļu pils SPA zonas attīstībai.

Piedāvājam:
• Iespēju veidot ilgtermiņa profesionālo karjeru pazīstamā un vienā no labākajiem uzņēmumiem savā kategorijā,
• Labus darba apstākļus,
• Darba laiks – vienojoties,
• Ieguldījumiem un sasniegumiem atbilstošu atalgojumu,
• Skaistu vidi darba vietā – Dikļu pilī.

Pieteikuma vēstuli un CV, kā arī izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus ar norādi „Masieris”, lūdzam sūtīt uz e-pastu.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.

Vieta: Kocēnu novads

Uzņēmuma nosaukums: Dikļu pils

Alga bruto: Pēc vienošanās

Pievienošanas datums: 14. jūnijs

E-pasts: aija.bumane@diklupils.lv

Tālrunis: 26130777

Unikālo apmeklētāju skaits: 117

Saite uz sludinājumu:

default_2.png
Parādīt karti

Jūs atrodieties šeit: Darbs » Vakances

Foto Vieta Virsraksts
0 Valmiera Meklēju remonta veicēju, kurš izremontētu mazu vir
1 Cits Sakarā ar ražošanas apjoma pastāvīgu pieaugumu SIA
0 Valmiera Aicinām piebiedroties pozitīvu, čaklu un atbildīgu
0 Kocēnu novads Dikļu pils aicina darbā MASIERISPA SPECIĀLISTU
1 Cits Viens no vadošajiem kokapstrādes uzņēmumiem Latvij
1 Valmiera LIETVEDI Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un pār
1 Valmiera Grāmatvede-is. Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas
1 Valmiera SIA Grifs AG meklē apsardzes darbiniekus tirdzniec
1 Valmiera Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „VIDZEMES SL